Weert SummerstarZ Boys
Weert Boys
SummerstarZ

Weert Boys (SummerstarZ). Het SummerstarZ programma is voor turners van 8 t/m 21 jaar met niveau bovenbouw: jeugd, junior, senior divisie 4 t/m 6 of Middenbouw: instap, pupil, jeugd C of vergelijkbaar Belgisch niveau. De SummerstarZ trainen 1 of 2 keer per dag, maar er zijn ook veel recreatieve activiteiten. Ben je heel fanatiek en wil je 2 keer per dag trainen en heb je niveau bovenbouw: bovenbouw: jeugd, junior, senior Eredivisie t/m divisie 3 of middenbouw: instap, pupil, jeugd AB of Belgisch vergelijkbaar dan is TalentstarZ iets voor jou.

Sporthotel Moorselse hoeve
Lierop

Het SummerstarZ programma bestaat uit 5 dagen trainen. Bij veel turn-trainingen is video-apparatuur aanwezig om je techniek te analyseren. De trainers ratio is 1:8. Naast turntrainingen is er een leuk recreatie programma.

Sporthotel de Moorselse Hoeve heeft mooie, knusse vierpersoonsslaapkamers die van alle gemakken zijn voorzien zoals een aparte douche en toilet. Een touringcar brengt de turners dagelijks van de Moorselse hoeve naar de turnhal en terug. Een professionele kok zorgt elke dag voor een gezonde sportmaaltijd. Weert Boys (SummerstarZ)

Wat kun je verwachten in Weert SummerstarZ Camp

  • SummerstarZ
  • Trainen op niveau
  • Leuk recreatie programma met o.a zwemmen
  • Trainen in het nieuwe turncentrum Weert.
  • Trainersratio 1: 8
  • Vervoer naar turnhal met touringcar
  • Verblijf in sporthotel
  • Vol pension
  • Beddengoed aanwezig

Het SportstarZ SummerstarZ Camp in Weert is voor jongens van 9 t/m 18 jaar

Bovenbouw: jeugd, junior, senior divisie 4 t/m 6

Middenbouw: instap, pupil, jeugd , Of buitenlands vergelijkbaar

Programma SummerstarZ Boys
Weert 2022
  • 25 t/m 29 juli 2022