Contact
info
SportstarZ

sportmanagement

sportmarketing

events

travel

Liever iemand aan de telefoon? Dat kan. Bel tijdens kantooruren naar +31(6)26970802.

Supervisor spreken tijdens een kampweek 24/7 ? Check de voucher voor het nood-telefoonnummer.

Stuur ons
een bericht

We zijn tot 26 september afwezig. Zodra we weer aanwezig zijn zullen wij uw mail beantwoorden. 


  Voor vragen of advies, mail naar: info@ sportstarz.nl.

  Wij nemen z.s.m. contact met u op.

  SportstarZ Doelstelling

  Het doel van SportstarZ is sporters een fantastische sport-vakantieweek aan te bieden waarbij door serieus te trainen onder begeleiding van de professionele crew een meetbare prestatieverbetering waar te nemen is, waarbij sport en plezier hand in hand gaan.

  SportstarZ Missie

  SportstarZ wil het niveau van de sport verhogen door ambitieuze sporters een pakket van producten en faciliteiten aan te bieden waarin de sporter zich in korte tijd, in het bijzonder op het technische vlak, kan verbeteren. SportstarZ doet dit samen met de meest professionele crew op de mooiste locaties en het meest geavanceerde trainings- programma. Ambitie van SportstarZ is om op haar werkterrein de beste en grootste professionele organisatie van de wereld te zijn.

  Management team

  Over ons management: SportstarZ Sportmanagement, Sportmarketing, & Events is een full service sportmarketing, communicatie en eventbureau. Daarnaast heeft SportstarZ een breed netwerk binnen de Sport en organiseert haar eigen events. Naast de turnkampen organiseert SportstarZ ook zwemkampen.

  Kamer van koophandel: 27328261
  Vragen bij voorkeur via de e-mail. info@sportstarz.nl
  Telefoon klantenservice: +31(0)626970802 (ma t/m vr tijdens kantooruren)
  Telefoon tijdens een kamp zie voucher (24 uur per dag bereikbaar).

  SportstarZ Balk

  Internet: www.sportstarz.nl
  International Bank Account Number (IBAN): NL50 INGB 0005834640
  De BIC (Swift) van de ING bank is : INGBNL2A

  Over ons management

  Jürgen Strik

  Jürgen Strik

  (CEO SportstarZ)

  Lisa Snel

  Lisa Snel

  (Proces Manager)