Informatie
voor ouders

Informatie voor ouders is belangrijk! SportstarZ is het eerste en enige professionele turnkamp van de Benelux. Het belangrijkste voor management en crew is dat uw kind een leerzame, leuke en veilige sportvakantie beleefd. Om dit te bereiken werken wij uitsluitend met goed opgeleid personeel, en KNGU of Gymfed gediplomeerde turntrain(st)ers. Op de voucher die u ongeveer 2 weken voor vertrek krijgt staat alle belangrijke informatie, routebeschrijving en een locatie telefoonnummer voor noodgevallen.

Voorbeeld van een
Dagprogramma

(ter indicatie afhankelijk van leeftijd en locatie)

 • 07:30 uur opstaan
 • 08:00 uur ontbijt
 • 09:45 uur naar de turnhal
 • 10:30 uur warming up
 • 10:45 uur ochtendtraining
 • 13:00 uur lunch en tijd voor ontspanning
 • 14:15 uur middagtraining
 • 16:30 uur omkleden en terug naar accommodatie
 • 17:30 uur tijd om te relaxen
 • 18:00 uur driegangen menu
 • 19:00 uur avondprogramma met theorietraining en avondspel
 • afhankelijk van leeftijd gereed maken voor slapen gaan

Indelingen

Informatie voor ouders: Wij proberen te allen tijde turners en turnsters van gelijk niveau en leeftijdscategorie in een groep in te delen om het beste uit de training te kunnen halen. Jongens en meisjes slapen apart in hun eigen slaapzaal / slaapkamer. Op het aanmeldformulier is het mogelijk een voorkeur aan te geven voor de slaapkamer indeling. Wij proberen hier zoveel mogelijk rekening mee te houden maar kunnen hierin helaas geen garanties geven.

Locatie en tijden

Informatie voor ouders: Circa 2 weken voor aanvang van het kamp sturen wij per e-mail de voucher met een routebeschrijving en exacte aanvangstijden. Ter indicatie: deelnemers worden op de eerste dag rond 9:00 uur verwacht, de afsluiting op de laatste dag is rond 17:00 uur. (zie exacte tijden de voucher).

Maaltijden en diëten

Informatie voor ouders: Elke ochtend ontbijt buffet, lunch(pakketje) en avonds zorgt de kok voor een gezonde warme maaltijd. (Vegetarische) dieet wensen voor het diner kunnen worden doorgegeven op het aanmeldformulier. Vervangende ontbijt- en lunch dieet producten gaarne zelf meebrengen.

Demonstratie

Informatie voor ouders: De laatste training van het Summer Camp wordt er door de deelnemers een spectaculaire demonstratie gehouden waarin wordt getoond wat er is geleerd, uiteraard zijn daarbij ouders, vrienden en familie van harte welkom. Speakers bij de demostratie zij ex topturners.

Kostbaarheden

Liever thuis laten! Het meebrengen van kostbaarheden is altijd voor eigen risico.

Wat moet ik meenemen?
Inpaklijst
 • Turnkleding
 • Lunch voor de eerste dag
 • Magnesium
 • Handdoeken
 • Trainingspak
 • Zwemkleding (niet voor de 3-daagse specials)
 • Sporttas
 • Artikelen voor persoonlijke verzorging
 • Slippers / sloffen
 • Sportschoenen
 • Warme (avond) kledin
 • Zonnebrandcrème (alleen zomers)
 • Beddengoed aanwezig, dit hoef je dus niet mee te brengen.