Heerenveen Girls
Epke Zonderland turncentrum
Heerenveen

Heerenveen-girls : Weer terug in het  Gymnastics programma van SportstarZ voor 2022 is de locatie Heerenveen (Ekpe Zonderland Turncentrum). Deze toplocatie is volledig ingericht voor het beoefenen van topsport.  Zo heeft deze hal een vrije oefeningvloer, valkuilen, saltogordels & verhoogde vlakken.  Niet voor niets is dit de trainingslocatie van vele toppers zoals Sanne Wevers, en uiteraard Epke Zonderland. De kans dat je deze toppers tegenkomt is dus wel heel groot.

Tolbrugschans
Oudehorne

Niet alleen de turntraining vindt plaats op een toplocatie, ook overnachten, eten en de recreatie is bij dit camp super. Na een dag hard trainen gaan we met onze eigen touringcar naar Oudehorne een rit van ongeveer 15 minuten. In Oudehorne hebben we een prachtige groepslocatie. Het is een ideale locatie om na een dag trainen met je (nieuwe) vrien(dinn)en een leuk spel te doen, bij te komen en uit te rusten voor een nieuwe dag vol turnplezier. De professionele koks zorgen elke dag voor een heerlijk, gezond en voedzaam drie gangen menu.

 

Wat kun je verwachten in Heerenveen Summercamp

 • Heerenveen-girls
 • Summer Camp
 • Girls only
 • Trainen in Epke Zonderland turncentrum
 • Max 39 deelnemers
 • Verblijf in groep accomodatie in Oudehorne
 • Vol pension
 • Beddengoed aanwezig
 • Extra sport en spel op onze accommodatie
 • Vrije middag met disco zwemmen
 • Vervoer naar turnhal met eigen touringcar

 

Het SportstarZ Summer Camp Heerenveen is voor meisjes van 8 t/m 21 jaar

Bovenbouw turnsters: jeugd, junior, senior divisie 3 t/m 5

Middenbouw turnsters: pupillen niveau 3 t/m 6

Onderbouw turnsters: instappers richting middenbouw niveau 2 t/m 6

Of buitenlands vergelijkbaar

 

 

Programma
Heerenveen 2022
 • 18 juli t/m 22 juli 2022