Eindhoven TalentstarZ Girls
Eindhoven Turncentrum
Girls TalentstarZ

Eindhoven : Het TalentstarZ programma heeft een vernieuwd concept. Het sporttechnische programma sluit dit jaar nog beter aan op de individuele wensen van de deelnemer. Door middel van een persoonlijke vragenlijst zullen de persoonlijke doelen van de deelnemers duidelijk worden voorafgaand aan de kampweek. Op deze manier kunnen de deelnemers het overgrote deel van de week werken aan de door hen gekozen elementen. Misschien kan jij gedurende de week grote stappen maken of beheers jij zelfs de nieuwe elementen al aan het einde van de week!

We gaan trainen in het turncentrum Eindhoven. SportstarZ heeft een programma speciaal voor de turnster die het allerbeste uit zichzelf wil halen namelijk. Ben jij die turnster die we over een paar jaar kunnen tegenkomen op het podium van nationale en internationale wedstrijden?

Toelatingseisen (vanaf 9 jaar) voor het TalentstarZ camp zijn:

 • Bovenbouw turnsters: jeugd, junior, senior Eredivisie t/m divisie 3
 • Middenbouw turnsters: pupillen niveau 1 t/m 3
 • Onderbouw turnsters: instappers richting middenbouw niveau 1 t/m 4
 • Of buitenlands vergelijkbaar

Ga een week van je zomervakantie de sfeer topsport proeven. Naast turntrainingen van toptrainers op een topsportlocatie leer je alles over het leven van een topsporter. Ook zal er informatie gegeven worden over voeding etc.

Turn je nog niet zo hoog of ben je te jong maar wil je wel toptraining bij SportstarZ kijk dan bij de summer camps van SportstarZ in Amsterdam en Zwolle

Het SportstarZ TalentZ programma bestaat uit 5 dagen intensief trainen. Bij alle trainingen is video-apparatuur aanwezig om je techniek te analyseren. De trainers ratio is 1:6 of 1:5, dus veel individuele aandacht. Je wordt klaar gestoomd om de sprong naar de top te maken!

 

 

 

 

 

 

 

Moorselse Hoeve
Lierop

Het TalentstarZ programma bestaat uit 5 dagen intensief trainen. Bij alle turn-trainingen is video-apparatuur aanwezig om je techniek te analyseren. De trainers ratio is 1:6, dus veel individuele aandacht. Naast turntrainingen zijn er mentale trainingen. Je wordt klaar gestoomd om de sprong naar de top te maken!

Na het turnen verblijven we in een topsportomgeving. Sporthotel de Moorselse Hoeve heeft veertien mooie, knusse vierpersoonsslaapkamers die van alle gemakken zijn voorzien zoals een aparte douche en toilet. Een touringcar brengt de turnsters dagelijks van de Moorselse hoeve naar de turnhal en terug. Een professionele kok zorgt elke dag voor een gezonde sportmaaltijd. Op deze manier kun je alvast wennen aan het leven van een topsporter.

 

TalentZ of today, are the StarZ of tomorrow

 

Wat kun je verwachten in Eindhoven TalentstarZ Camp

 • TalentstarZ
 • Trainen op topniveau
 • Trainen in turncentrum Eindhoven
 • Maximaal 45 deelnemers
 • Mentale coaching en werken aan persoonlijke doelen
 • Trainersratio 1: 6
 • Vervoer naar turnhal met touringcar
 • Video ondersteuning.
 • Elke dag 2x trainen
 • Verblijf in luxe accommodatie
 • Vol pension

Het SportstarZ TalentstarZ Camp in Eindhoven is voor meisjes van 9 t/m 21 jaar

Bovenbouw turnsters: jeugd, junior, senior Eredivisie t/m divisie 3

Middenbouw turnsters: pupillen niveau 1 t/m 3

Onderbouw turnsters: instappers richting middenbouw niveau 1 t/m 4

Of buitenlands vergelijkbaar

Programma TalentstarZ
Eindhoven 2024
 • 12 t/m 16 augustus 2024